Reklama

Intel založil komunikační skupinu

Společnost Intel oznámila sloučení aktivit v oblasti komunikací do jediné organizace: Intel Communications Group (ICG). Snahy společnosti Intel v oblasti komunikací – vytvořit komunikační infrastrukturu pro segment mobilních telefonů a kapesních počítačů – byly rozděleny mezi organizace ICG a Wireless Communications and Computing Group (WCCG). V čele nové divize bude stát Sean Maloney, výkonný viceprezident společnosti Intel a generální ředitel ICG.

Společnost Intel dále oznámila, že Ron Smith, senior viceprezident společnosti Intel a generální ředitel Intel WCCG, odchází počátkem příštího roku do důchodu.

„Prostřednictvím našich produktů budeme i nadále plně podporovat konvergenci výpočetních a komunikačních technologií, přičemž jako nejaktuálnější vidíme sbližování lokálních bezdrátových sítí a mobilních technologií,“ řekl Craig Barrett, CEO společnosti Intel. „Díky konsolidaci zpřesníme v této strategicky významné oblasti plánování nových produktů a prohloubíme kontakty se zákazníky.“

– red –

Čtěte také