Reklama

Tefal, Rowenta a Moulinex mají nové stránky

Počátkem března předala společnost Media Online s.r.o. novou podobu internetových stránek výrobci domácích spotřebičů a nádobí, společnosti Groupe SEB ČR a SR s.r.o., a to jak v české, tak ve slovenské podobě.

Výrobky skupiny Groupe SEB nalezneme téměř v každé domácnosti – český zákazník je však zná spíše pod jejich obchodními značkami Tefal, Rowenta, Moulinex či Krups.

Media Online s.r.o. vytvořila ve spolupráci s Groupe SEB zcela novou podobu internetových stránek pro zastoupené značky Moulinex a Krups a lokalizovala korporátní stránky pro značky Tefal a Rowenta. Zájemce je nyní může nalézt pod intuitivními adresami www.rowenta.cz , www.tefal.cz , www.moulinex.cz , www.krups.cz , případně v jejich slovenské variantě v doméně .SK. Kromě komplexního představení aktuálního produktového sortimentu nabízejí stránky i řadu dalších, netradičních prvků. Výjimečné je zejména zpracování stránek Rowenta, které bylo mimo jiné na konci roku 2003 oceněno francouzskou cenou Silver Top Com v kategorii „Consumer and e-commerce site“, a čestnou cenu Design Strategy 2003 Grand Prize v kategorii Mass Market web.

„V době nových technologií a komunikačních kanálů jsou webové stránky pro takové značky, jako jsou ty naše, naprostou nezbytností. Považuji proto otevření jak korporátních,, tak i ve skrze lokálních stránek za jednoznačný krok vpřed. Opravdovým úspěchem je pak rychlost, jakou se nám stránky pro všechny čtyři značky podařilo otevřít. “, říká Monika Čížková, Brand manager společnosti Groupe SEB.

– red –

Čtěte také