Reklama

Noví držitelé karty CCS Kredo mohou nyní navíc získat nákupní poukázky

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. opět přichází s nabídkou pro nové držitele kreditních karet CCS Kredo MasterCard Electronic. K nově aktivované kartě CCS Kredo může nyní klient získat nákupní poukázky v hodnotě 500 Kč, které jsou akceptovány ve více než osmnácti tisících restauracích, prodejnách potravin a dalších provozovnách v celé České republice. Nabídka není časově omezena a platí až do odvolání.

„K získání odměny stačí, aby držitel uhradil kreditní kartou nákup v minimální hodnotě 1.000 Kč. Navazujeme tím na úspěšnou akci z druhé poloviny loňského roku, kdy byla každá nová karta CCS Kredo zvýhodněna získáním kuponu s kreditem do mobilního telefonu, dálniční známky pro osobní automobil nebo slevy na zahraniční zájezd,“ sdělil Petr Beneš, obchodní ředitel společnosti CCS.

CCS Kredo MasterCard Electronic je plnohodnotná kreditní karta, která k výhodám platební karty připojuje i výhody splátkového prodeje. Držitelé této karty mohou platit ve 26 700 obchodech nebo si vybírat peníze ve více než 2 400 bankomatech v České republice. Navíc mohou využít bezúročné období až 45 dnů, během kterého neplatí za půjčené peníze žádné úroky. Při nákupech s kreditní kartou CCS Kredo mají klienti k dispozici úvěrový rámec v rozmezí od 5.000 do 70.000 Kč. „CCS Kredo umožňuje měnit výši splátek i způsob jejich placení a v nabídce nechybí ani volitelné úrazové pojištění a pojištění pro případ neschopnosti splácet,“ doplnil Beneš.

– red –

Čtěte také