Reklama

CCS připravila hru o hodnotné ceny – online automobilové závody

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. připravila pro zájemce o firemní karty CCS Limit, CCS Tandem a CCS Business i všechny své příznivce speciální jarní akci. Na internetových stránkách CCS mohou soutěžit v online automobilových závodech o hodnotné ceny jako jsou PC sestavy, herní konzole nebo počítačové hry. „Akci, která potrvá až do 30. června 2004, doprovází reklamní kampaň v tisku, rozhlase a na internetu,“ doplnil Petr Beneš, obchodní ředitel CCS.

Online automobilové závody naleznou zájemci na internetové adrese http://www.jizda.ccs.cz ve dvou variantách. První je Hra pro příznivce CCS, která je určena skutečně pro každého, a vyhrát lze herní konzole a hry pro ně. Druhou variantou je Hra pro nové zákazníky CCS, která nabízí hráčům více závodního vzrušení, a jezdci s nejlepšími časy mohou vyhrát kvalitní PC sestavy, herní konzole a počítačové hry. „U obou variant závodů musí hráč v průběhu jízdy doplňovat pohonné hmoty u čerpací stanice a zábavnou formou si tak vyzkouší, že jízda i nákupy s kartami CCS jsou skutečně hračka,“ dodal Beneš.

Reklamní kampaň, která komunikuje výhody karet CCS i samotnou akci, probíhá prostřednictvím spotů na vybraných rozhlasových stanicích, internetových bannerů a tiskové inzerce v denících Bohemia a Moravia. Inzeráty jsou stejně jako ostatní prvky kampaně hravé – čtenáři mají možnost zahrát si tužkou na dráze závody. I v tomto případě je nezbytné zastavit u čerpací stanice a ověřit si, že skutečně platí slogan celé akce: „Jízda s CCS je hračka!“

– red –

Čtěte také