Reklama

Mistrovství světa v hokeji na webu již tradičně od Et netery

Společnost Et netera, přední český dodavatel e-business řešení, spustila pro Eurotel Praha, spol. s r.o. internetovou prezentaci www.ceskyhokej.cz věnovanou účasti českých hokejistů na mistrovství světa 2004 v ČR.

Osvědčený koncept z minulého roku byl použit i letos. Web opět nabídne především desítky exkluzivních článků z prostředí hokejového turnaje, možnost chatovat, posílat sms českým hráčům, rozsáhlou fotogalerii, přímé přenosy vybraných zápasů nebo soutěže o zajímavé ceny. Informační servis budou pravidelně zajišťovat a aktualizovat profesionální redaktoři ze serveru novinky.cz. Návštěvník na stránkách dále nalezne rozpis a výsledky všech utkání, aktuální tabulky v jednotlivých skupinách turnaje, anketu nebo sestavy mužstev.

„Mistrovství světa v hokeji a zvláště v Praze je veliká událost. Jsme rádi, že jsme se opět mohli podílet na tvorbě webu, který fanouškům umožní bližší kontakt s českým týmem a celkovým děním na šampionátu,“ řekl Petr Jareš, sales manager společnosti Et netera.

„Svým zákazníkům tradičně poskytujeme bohatý informační servis z významných sportovních událostí.Proto jsme se u příležitosti letošního mistrovství světa v ledním hokeji v Praze rozhodli přiblížit našim zákazníkům tento šampionát i v rámci www. ceskyhokej.cz, který je úzce provázán se službami na našem webovém portálu Eurotel-Live.cz,“ řekl Ondřej Vích, manažer interaktivních médií společnosti Eurotel Praha, spol. s. r. o.

– red –

Čtěte také