Reklama

Staropramen Chlapark on-line s Tiscali

Návštěvníci celonárodní letní roadshow mohou zdarma surfovat po internetu v internetové kavárně TISCALI, vyfotografovat se, umísťovat své fotky na webu a v předstihu získat všechny informace o akci na webových stránkách TISCALI: chlapark.tiscali.cz

Každý zájemce o letní roadshow Staropramen Chlapark 2004 se dozví o akci vše potřebné na internetu a každý návštěvník roadshow si bude moci díky internetovému partnerovi Staropramen Chlaparku – společnosti TISCALI zdarma vychutnat svět internetu.

TISCALI zabezpečí jak oficiální webové stránky pro Staropramen Chlapark 2004 na adrese chlapark.tiscali.cz, přinášející kompletní informace o všech událostech, akcích i představeních v rámci roadshow, tak i internetovou zábavu pro přímé účastníky roadshow, včetně internetové kavárny TISCALI, v každém dějišti Staropramen Chlaparku. Zde si návštěvníci budou moci zadarmo do sytosti užít surfování po internetu, vyfotografovat se a své fotky umístit na Netu jako suvenýr pro sebe i své přátele.

Staropramen Chlapark 2004 začne v Olomouci (9.-10. července) a bude pokračovat šest následujících víkendů v Českých Budějovicích (16.-17. července), Hradci Králové (23.-24. července), Mostě (6.-7. srpna), Ostravě (13.-14. srpna), Jablonci nad Nisou (20.-21. srpna) a v Brně (3.-4. září).

Na webové adrese chlapark.tiscali.cz najdou uživatelé internetu nejen informace o místech konání jednotlivých akcí Staropramen Chlaparku a o jejich programu, ale i o koncertech (představí se skupiny, jako jsou Divokej Bill, Buty, Chumbawumba a Support Lesbiens), o ukázkách freestylových a extrémních sportů a dalších atrakcích. Na webové stránce je k dispozici také plánek a elektronická pohlednice Staropramen Chlaparku. Webová stránka je a bude průběžně aktualizována o novinky a fotografie z roadshow i o snímky přímých účastníků. Webová kamera nabídne živé záběry z akce a k dispozici budou i videozáznamy z vystoupení.

Během léta TISCALI nabídne internetovým uživatelům a návštěvníkům akce mnoho příležitostí k soutěžení, včetně on-line soutěží o volné vstupenky na jednotlivé akce Staropramen Chlaparku. Každou hodinu bude v internetové kavárně TISCALI pořádána soutěž o ceny Staropramen Chlaparku a TISCALI. Členové bonusového programu TISCALI Plus mají navíc možnost zde využít své bonusové body a směnit je za vstupenky do Staropramen Chlaparku.

– red –

Čtěte také