Reklama

GE Capital Multiservis přichází s novou letní kampaní

GE Capital Multiservis připravil pro zákazníky novou letní kampaň, která přiblíží nákup na splátky široké veřejnosti. V jejím rámci GE Capital Multiservis nabízí možnost nákupu na splátky s přímou platbou jen deset procent a desíti měsíčními splátkami ve výši 10 % plošně u všech spolupracujících obchodníků. Navíc, každý zákazník GE Capital Multiservisu, který uzavře smlouvu o úvěru do 31. července 2004, získá dárek – osušku, která mu zpříjemní letní pobyty u vody.

V rámci kampaně mohou zákazníci využít nákupu na splátky s přímou platbou jen deset procent ceny zboží. Zbytek pak doplatí v desíti měsíčních splátkách ve výši deset procent ceny zboží. Tohoto produktu mohou zákazníci využít u všech partnerů spolupracujících se společností GE Capital Multiservis – celkem tedy ve více než 6000 obchodech v České republice, což je největší síť obchodů nabízející i prodej na splátky na trhu. Znamená to, že zákazníci mohou letní nabídky GE Capital Multiservis využít ať nakupují cokoliv téměř kdekoliv.

„Nákup za desetinu ceny je dlouhodobě nejpopulárnějším produktem splátkového prodeje nejen u naší společnosti, ale obecně na trhu. Proto jsme se jej rozhodli v rámci letní kampaně nasadit plošně do všech kvalitních obchodů, s nimiž spolupracujeme,“ uvedl Jiří Pathy, generální ředitel GE Capital Multiservisu.

„Tento produkt je navíc velmi cenově výhodný a může směle konkurovat například bankovním úvěrům. Navíc zákazník může Multiservis úvěr získat během několika minut přímo v obchodě, bez složitého vyřizování. Vyřídit Multiservis úvěr navíc může zákazník v kterémkoli ze 6000 obchodů spolupracujících s GE Capital Multiservisem. Takovou síť poboček žádná banka nemá,“ dodal Jiří Pathy.

Výše úvěru může činit u tohoto produktu 3000 Kč až 75 000 Kč. Do výše úvěrového rámce 18 000 Kč nemusí zákazník vůbec předkládat potvrzení o výši příjmu. Zákazníci, kteří se obávají své schopnosti splácet, mohou využít výhodného pojištění, které je zabezpečí například v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání.

GE Capital Multiservis připravil pro produkt na nákup na splátky s přímou platbou deset procent ceny také marketingovou podporu. Produkt bude podpořen materiály v obchodech, např. plakáty, stojánky a letáky. GE Capital Multiservis také produkt podpoří inzercí v médiích a u spolupracujících obchodníků. K podpoře vyjde celkem 13 inzerátů v celostátním tisku a 160 spotů v celoplošných i regionálních rádiích.

– red –

Čtěte také