Reklama

Aliatel má nový web

Aliatel zprovoznil zcela novou verzi webových stránek, které vyhovují nejnáročnějším kritériím moderní internetové komunikace.

Cílem nových stránek, jejichž prostřednictvím se Aliatel obrací ke svým stávajícím a potenciálním zákazníkům, partnerům, novinářům a profesionální i laické veřejnosti, bylo především vytvořit přehlednou firemní prezentaci se snadnou orientací uživatele napříč celým webem. Tomuto cíli byla přizpůsobena struktura stránek a také jejich design. Stránky jsou koncipovány tak, aby byly uživatelsky velmi přívětivé a jejich návštěvník zde velmi snadno nalezl informace, které požaduje. Aliatel si je vědom rozdílných požadavků na telekomunikační služby u malých a středních firem a velkých společností, proto je i navigace přizpůsobena požadavkům těchto skupin zákazníků. Posílena byla také možnost komunikace uživatele stránek s Kontaktním centrem a prodejním oddělením Aliatelu prostřednictvím on-line formulářů.

„Uvědomujeme si, že jestliže si chceme udržet pozici vedoucího alternativního operátora, musíme neustále rozvíjet všechny naše komunikační kanály, včetně webové prezentace Aliatelu. Vývoj jde nezadržitelně kupředu a to platí jak pro telekomunikace tak i pro obor informačních technologií. Z tohoto důvodu jsme naše webové stránky od základů přepracovali. Jsou nyní přehlednější a splňují nejnáročnější kritéria moderního webu. Strukturu stránek jsme se snažili stavět z pohledu zákazníka a maximálně mu tak ulehčit cestu k požadovaným informacím.“ říká Aleš Růžička, senior manažer marketingu společnosti Aliatel.

„Mám velikou radost především z nové sekce pro novináře. Myslím si, že se nám podařilo vytvořit přehledný souhrn informací o Aliatelu. Fulltextové vyhledávání v tiskových zprávách jistě ocení nejeden novinář, který shromažďuje informace o Aliatelu,“ dodává Pavel Kaidl, PR manažer a tiskový mluvčí.

Nové webové stránky si můžete prohlédnout na : www.aliatel.cz

– red –

Čtěte také