Reklama

Oskar v českém vydání Guinessovy knihy rekordů

Celkem 3 012 m2 pokrytého Nuselského mostu červenou fólií se zapíše do českého vydání Guinessovy knihy rekordů jako doposud největší reklamní plocha v České republice.

Oskarova komunikační kampaň na pokrytí zaznamenala nečekaný rekord. Přibližně 100 000 pražských řidičů denně, kteří překročí každý den Nuselský most, si v tomto týdnu nemohlo nevšimnout okrajů mostu, které pokryl červený igelit. Celkem 3 012 m2 červené bublinkové fólie, která od pondělí 28. června do čtvrteční půlnoci zahalila Nuselský most, bude zapsáno do českého vydání Guinessovy knihy rekordů jako doposud největší reklamní plocha v České republice.

„V rámci naší komunikační kampaně zaměřené na zlepšení vnímání pokrytí České republiky naším signálem jsme hledali výrazný objekt, který bychom mohli zabalit. Nuselský most je bezesporu nepřehlédnutelnou pražskou dominantou. Dosažení českého rekordu nebylo cílené, ale příjemně nás překvapilo,“ říká Petr Šindler, tiskový mluvčí Oskara.

Český rekord včera potvrdil komisař agentury Dobrý den z Pelhřimova, která provádí zápisy do Guinessovy knihy rekordů v České republice a na Slovensku.

– red –

Čtěte také