Reklama

ČSOB Pojišťovna pořádá SMS soutěž o eurovíkendy

Třídenní víkendové pobyty v Barceloně, Římě, Londýně, Paříži či Bruselu a dalších 1025 zajímavých cen mohou vyhrát lidé, kteří se v době od 10. do 31. července zúčastní velké vědomostní SMS soutěže ČSOB Pojišťovny. Soutěžit o eurovíkendy s ní může každý, komu již bylo 15 let a má trvalý pobyt na území České republiky.

Vstup do soutěže je snadný: stačí prostřednictvím SMS zprávy odpovědět na úvodní otázku „Jaké je nejznámější muzeum v Madridu?“. Po jejím zodpovězení bude každému účastníkovi automaticky zaslána na mobilní telefon další otázka a zároveň zpráva o tom, kolik bodů dosud získal a jak si vede v porovnání s ostatními soutěžícími. Za každou správnou odpověď lze podle obtížnosti otázky získat jeden až tři body. Výhercem soutěže se stane ten, kdo si připíše nejvíce bodů za správné odpovědi.

Hlavní výherní ceny – poukazy na pět eurovíkendů – předají výhercům osobně zástupci ČSOB Pojišťovny, vedlejší ceny budou rozeslány prostřednictvím zasilatelské firmy. Všechny ceny budou předány nejpozději do 60 dnů od ukončení celé soutěže.

– red –

Čtěte také