Reklama

Společnost Xerox vytvořila velký transparent při příležitosti Olympijských her

Společnost Xerox vytvořila velký transparent, který je tvořen jednotlivými portréty 27 000 zaměstnanců z více než 60 zemí světa. Tato mozaika vyjadřuje podporu Olympijským hrám a týmové spolupráci, tj. jedné z hlavních myšlenek Xeroxu.

8. července Xerox odhalil transparent, který pokrývá téměř tři strany sídla společnosti Xerox v Athénách. Transparent oslavuje návrat Olympijských her do místa svého zrodu.

„Olympijské hry jsou symbolem týmové práce a hrdosti, spojují lidi a národy po celém světě,” uvedla Diane McGarry, marketingová ředitelka společnosti Xerox. „Mozaika tvořená z fotografií zaměstnanců Xerox vyjadřuje jednotu, tedy základní pilíř a podstatu olympijské myšlenky. Pro Xerox znamená jednota a týmová práce klíč nejen ke svému úspěchu, ale také k úspěchu jeho zákazníků.“

Xerox takovouto mozaiku vytvořenou z obrazů svých zaměstnanců v rámci podpory Olympijských her vytvořil již podruhé, první představil v roce 2002 na zimních Hrách v Salt Lake City. Tehdy byla vytvořena ze 17 000 fotografií zaměstnanců Xerox z 59 zemí světa.

Xerox sponzoruje Olympijské hry od roku 1964, přičemž jedním z hlavních partnerů je Xerox od roku 1993. V rámci partnerství Olympijských her dodá Xerox do Atén téměř 6000 nejmodernějších digitálních multifunkčních systémů, tiskáren a kopírek. Zařízení Xerox budou nainstalována na více než 140 místech po celém Řecku. Odhaduje se, že se na strojích Xerox vytiskne téměř 120 milionů stran výsledků jednotlivých závodů, komentářů, fotografií a profilů atletů, sponzorů a dalších olympijských aktérů. V Aténách bude přítomno 230 technických pracovníků z 20 zemí světa, kteří budou zajišťovat plynulý a bezchybný chod všech systémů Xerox během Olympiády. V Aténách bude i jeden zástupce z České republiky.

Letní olympijské hry se budou konat v řeckých Athénách ve dnech 13. – 29. srpna 2004. Účastnit se jich bude na 10 500 sportovců z 202 zemí, 45 000 dobrovolníků, v průběhu Her bude předáno 301 sad medailí a předpokládá se, že se prodá 5,3 miliónů lístků. V návaznosti na letní Olympijské hry se budou od 17. do 28. září Paralympijské hry, které zahrnují 19 sportovních odvětví, na které se kvalifikovalo 4 000 sportovců. Partnerem českého Paralympijského týmu je od roku 2003 také česká pobočka korporace Xerox.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!