Reklama

Nová Internetová prezentace Nestlé Česko od Et netery

Společnost Et netera s.r.o., přední dodavatel e-business řešení, vytvořila a spustila novou internetovou prezentaci pro společnost Nestlé Česko s.r.o. (http://www.nestle.cz). Změny doznal jak design, tak především struktura, která návštěvníkům poskytuje snadnější a rychlejší orientaci.

Na návštěvníky čeká na stránkách nejen nový design, ale hlavně rychlejší a přehlednější navigace. Prezentace je vytvořena ve dvou jazykových verzích, české a slovenské. Po obsahové stránce zůstává web bez výrazných změn. Výjimkou je sekce s personální tématikou. Ta byla rozšířena o on-line správu pracovních pozic. HR oddělení, či personální agentura mohou snadno přidávat a měnit pozice, filtrovat uchazeče, exportovat data, atd. Pro zájemce o práci je zase připraven formulář se všemi potřebnými informacemi a funkcemi.

„Na internetovou prezentaci tak významného světového potravinářského výrobce kladou návštěvníci pochopitelné nároky. Ty nyní nový web společnosti Nestlé splňuje,“ řekl Pavel Novák, Account Manager společnosti Et netera s.r.o.

„Náš web jsme chtěli především oživit a zpřehlednit orientaci.To se myslím povedlo. Na stránkách nyní najdou návštěvníci vše, co zde hledali doposud a také něco navíc,“ řekla Romana Svačinová, Consumer Service Manager společnosti Nestlé.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!