Reklama

Tanagra se stala vítězem tendru na reklamní agenturu Datartu

Reklamní agenturou Datartu bude společnost Tanagra. Po téměř tříměsíčním výběrovém řízení tak Tanagra ve finále zvítězila nad agenturami Mašina a Revolta.

„Musím přiznat, že rozhodování bylo velmi těžké. Všichni finalisté nám předložili vynikající nabídky i prezentace, nicméně Tanagra nás nakonec přesvědčila nejvíce. Hledali jsme agenturu, která pro nás bude strategickým partnerem v práci se značkou Datart,“ říká marketingová ředitelka Datartu Jana Adamová.

Datart vyhlásil výběrové řízení na reklamní agenturu 7. 6. 2004. V prvním kole bylo osloveno 15 agentur s žádostí o zaslání přihlášky a prezentace. Z nich pak Datart vybral 6 společností, kterým zaslal detailní zadání tendru. Byly to: Tanagra, Mašina, Saatchi & Saatchi, Chapiteau, Revolta a Klan. Saatchi & Saatchi svůj návrh nakonec nepředalo a odstoupilo z výběrového řízení.

Výběrem reklamní agentury tak byl doplněn trojlístek firem, které pro Datart zprostředkovávají komunikační a reklamní služby – mediální služby dodává MediaVest a public relations aktivity zajišťuje New Deal Communications.

Reklamní kampaně Datartu dosud vytvářela společnost Ledoborec, která dobrovolně ukončila spolupráci a do tendru se již nepřihlásila.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!