ICT

Mobility Hall na Invexu: Všechny mobilní telefony pohromadě

Oficiálním doprovodným programem letošního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex je unikátní expozice Mobility Hall. K vidění je více než sto mobilních telefonů, které jsou v současné době na trhu, značkové příslušenství a další zajímavé novinky z mobilního světa. Tematický projekt připravil nejprodávanější měsíčník o mobilních telefonech Mobility.

Ke všem vystaveným produktům sestavila redakce časopisu Mobility přehled nejdůležitějších parametrů. Návštěvníkům budou k dispozici vyškolené hostesky a několikrát denně také redaktoři časopisu a internetového deníku MobilMania.cz, kteří budou zodpovídat dotazy návštěvníků. Na stánku je navíc instalována plazmová obrazovka, na které bude možné shlédnout prezentaci k vystavených telefonům.

„Chceme návštěvníkům veletrhu umožnit prohlédnout si všechny mobilní telefony pohromadě a podat k nim také odborný výklad. Vzhledem k tomu, že na Invexu nemají vlastní samostatné expozice výrobci ani distributoři mobilních telefonů, bude Mobility Hall zároveň jediné místo, kde se mohou zájemci s mobilními novinkami seznámit,“ vysvětluje Marek Lutonský, šéfredaktor časopisu Mobility.

„Na letošním Invexu je zřetelný posun, kdy vystavovatelé zejména z oblasti spotřební elektroniky nesměřují své aktivity do imagových expozic, ale kladou důraz na konkrétní produktové prezentace. U výrobců mobilních telefonů je patrná účast značek spíše u doprovodných programů, jako je například herní mistrovství v Invex Game. Jsme rádi, že Invex může nabídnout koncovým uživatelům komplexní produktovou expozici právě v části Invex Home zaměřené na digitální techniku,“ dodává Petr Ondrášek, tiskový mluvčí Veletrhy Brno, a. s.

Mezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií Invex se koná ve dnech 11.–15. října na brněnském výstavišti. Mobility Hall najdete v pavilonu B na stánku č. 10.

Společnost Computer Press, a. s., se na Invexu prezentuje již tradičně hned několika aktivitami. Kromě Mobility Hall připravuje například také Galerii DIGI – výstavu velkoplošných fotografií českých i zahraničních profesionálních fotografů (pavilon A2).

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!