On-line

Media Online vytvořila web pro F AIR

Společnost Media Online s. r. o., vydavatel největšího tuzemského portálu o bydlení, stavění a spoření TVUJDUM.CZ a výrobce software pro letecké společnosti FLIGHT OPERATION SYSTEM vytvořila pro největší leteckou školu F AIR s. r. o. nové webové stránky.

Media Online předala do rutinního provozu nové webové stránky největší letecké škole ve střední a východní Evropě F AIR. Přímá internetová adrese je http://www.f-air.cz.

Letecká společnost F AIR se na počátku devadesátých let stala první soukromou leteckou školou v České republice a své prvenství si obhájila i v roce 2000, kdy jako první splnila požadavky evropských Společných leteckých předpisů JAR-FCL (Joint Aviation Rules) a stala se tak mezinárodní školou CZ/FTO-001.

Media Online vytvořila ve spolupráci s F AIR zcela novou podobu internetových stránek, které jsou součástí nové korporátní identity společnosti a jsou další krokem ve spolupráci po úspěšné implementaci software pro řízení letecké společnosti Flight Operation System, kde Media Online je výrobce. Nová website přináší komplexní představení společnosti, detailní popis jednotlivých kurzů pro výcvik pilotů a letadlový park. F AIR poskytuje pilotní výcvik v celém rozsahu od pilota ultralehkých letadel, přes výcvik privátního pilota PPL(A) až do kvalifikace dopravního pilota ATPL(A).

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!