ICT

LCS Noris „přeje“ a „oslavuje“ s ALBI

Společnost LCS oznamuje podepsání kontraktu a zahájení implementace informačního systému LCS Noris ve společnosti ALBI, která je významnou firmou v oblasti sortimentu pro oslavu a jedním z největších výrobců přání do obálky v České republice.

„Hledali jsme silného a stabilního partnera, který nám v době konsolidace zajistí poskytování služeb spojených s naším vývojem a pravidelné úpravy dle aktuální legislativy,“ říká Antonín Kokeš, předseda představenstva společnosti ALBI Česká republika a.s. „Zároveň oceňujeme neobvyklou vstřícnost, s jakou společnost LCS přistoupila k požadavkům na náš vlastní vývoj a úpravu systému,“ dodává A. Kokeš.

„Výhoda otevřené platformy Microsoft .NET, na které je LCS Noris postaven, je především v možnostech vlastního vývoje, či napojení stávajících částí systému,“ říká Jaromír Holub, manažer značky LCS Noris. „Těchto možností při instalaci ve společnosti ALBI řádně využijeme, protože se systémem LCS Noris budeme integrovat zákazníkem vytvořené moduly,“ dodává k zahájení instalace J. Holub.

Společnost ALBI si v rámci kontraktu na dodávku informačního systému zakoupila také samotné vývojové prostředí LCS Noris, které ve spolupráci s vývojáři z LCS využije pro přeprogramování svých modulů Sklady a Manažerské vyhodnocování na platformu Microsoft .NET. Tím bude zajištěna maximální kompatibilita informačního systému a původních modulů.

Kontrakt na dodávku informačního systému LCS Noris zahrnuje instalaci na pracovišti jak v České republice, tak i na Slovensku, a to včetně slovenské legislativy a její plné budoucí podpory. S jeho úspěchem je spojeno i možné rozšíření pro plánovanou pobočku ALBI v Polsku.

Systém LCS Noris se bude ve stejné konfiguraci implementovat na obou pobočkách a bude se skládat z modulů Ekonomika, Majetek, Personalistika, Mzdy, částečně Sklady, Workflow a lokální legislativy.

– red –

Čtěte také