ICT

Oki Systems mění značku Oki na Oki Printing Solutions

Společnost OKI Systems (Czech and Slovak), s. r. o., součást OKI Electric Group, dnes veřejnosti představila svou novou globální identitu – OKI Printing Solutions. Tato změna je součástí dlouhodobého plánu a potvrzení pozice významného hráče na globálním trhu barevných laserových/LED tiskáren.

Nová značka OKI Printing Solutions odráží zaměření na flexibilní a snadno použitelné tiskové systémy, které firmám a jejich zaměstnancům přinášejí maximální efektivitu a výkonnost pro jejich tištěnou komunikaci. Tiskovým řešením rozumíme odpověď na požadavky zákazníků, počínaje základním tiskem a konče přizpůsobeným, specializovaným tiskovým řešením.

Probíhající změna dává OKI Printing Solutions příležitost k vytvoření silné mezinárodní identity značky ve všech 120 zemích jejího působení. Společnost Oki se rozhodla sjednotit rovněž formu prezentace na trhu, znalosti a záběr nabízených tiskových řešení, což přinese ještě flexibilnější a efektivnější činnost na globální úrovni.

„Dnešním oznámením otevíráme novou kapitolu image a identity. Vytváříme si tak předpoklady k dosažení dalších vizí v oblasti výroby tiskáren,“ řekl Mikihiko Maeno, prezident a CEO společnosti OKI Data Corporation. „Během uplynulých pěti let se z OKI Data Corporation postupně stal jeden z klíčových hráčů zavedených výrobců tiskáren po celém světě. Neustále přinášíme nová tisková řešení, která získávají mnohá ocenění a definují nové standardy. Díky našim zkušenostem vidíme jasný směr dalšího rozvoje našeho podnikání a máme předpoklady k budování pozice lídra, inovátora a respektovaného partnera.”

V rámci tohoto dynamického nástupu OKI Printing Solutions dále rozšiřuje své portfolio a vstupuje na trh barevných multifunkčních zařízení (MFP) se špičkovými A4 a A3 barevnými stroji. Tyto produkty, které budou uvedeny v průběhu května, vycházejí z oceňovaných technologií tiskáren řady C5000 a C9000 a opět změní kritéria pro hodnocení konkurenčních produktů.

V rámci nové identity přechází OKI Printing Solutions na koncept spolupráce všech poboček a zastoupení po celém světě. Díky tomu bude nová značka přesněji odrážet probíhající vývoj a kulturní posuny v podnikání, bude více zaměřena na zákazníky a jejich potřeby.

„Spolupráce mezi jednotlivými pobočkami nám otevírá příležitosti k rozvoji globálního přístupu. Jako celek potom zaujmeme na našem vysoce konkurenčním trhu ještě významnější pozici,” řekl Ing. Andrej Magyar, CSc., generální ředitel společnosti Oki Systems (Czech and Slovak). „Tento vývoj jsme mohli sledovat již v průběhu posledních let, kdy jsme v oblasti profesionálních tiskáren prolomili několik bariér a zpřístupnili barevný tisk firmám všech velikostí, a to bez kompromisů v oblasti kvality, rychlosti či nákladů.“

– red –

Čtěte také