Reklama

Fotbalista Ronaldinho tváří značky Lenovo pro celý svět

Společnost Lenovo ohlásila zahájení spolupráce s fotbalovým týmem FC Barcelona a jeho superstar Ronaldo de Assis Moreira, známého jako Ronaldinho Gaúcho.

Ronaldinho se stává celosvětovou tváří značky Lenovo. Ronaldinho, držitel již druhého ocenění FIFA „světový hráč roku“, v současné době hraje za Barcelonu a brazilský národní tým. Předpokládá se, že sehraje klíčovou roli na Světovém poháru, zahajovaném 9. června 2006, kde se Brazílie bude snažit obhájit nejvyšší příčku.

Ronaldinho se zúčastní celosvětové marketingové kampaně a propagačních aktivit na nedávno ohlášené notebooky a stolní PC značky Lenovo.

„Pomocí inovací a špičkových zákaznických služeb buduje Lenovo globální značku. Jsme přesvědčeni, že si ji zákazníci oblíbí a budou jí důvěřovat,“ uvádí Milko van Duijl, senior vicepresident společnosti Lenovo a president pro oblast EMEA. „FC Barcelona a Ronaldinho znamenají hru nejvyšší světové úrovně a neustálé zlepšování výkonů. Tyto rysy odpovídají snahám společnosti Lenovo – jsme přesvědčeni, že Ronaldinho výborně reprezentuje naši kulturu spojenou s inovací a úsilím o dokonalost.“

Marc Ingla, vicepresident klubu FC Barcelona, k tomu uvádí: „Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat se společností Lenovo a že bude Ronaldinho po celém světě propagovat značky Lenovo a FC Barcelona. Jsem přesvědčen, že vzrušení z fotbalových utkání a možnosti špičkových technologií přinesou radost a potěšení lidem po celém světě.“

V rámci posilování vazeb mezi technologiemi a sportem společnost Lenovo počátkem tohoto roku zdárně uzavřela svůj první rok sponzorování Olympijských her. Přes 6 000 systémů podpořilo konání Zimních olympijských her 2006 v Turíně a bezproblémový chod technologií společnosti Lenovo zdůraznil skutečnost, že třetí největší světový výrobce osobních počítačů je připraven na konkurenční boj na nejvyšší světové úrovni, a že dokáže svými kvalitními produkty a spolehlivými zákaznickými službami obsloužit i ty nejnáročnější zákazníky.

„Jsem rád, že budu světovou tváří značky Lenovo,“ říká k tomu Ronaldinho. „Pro kontakt s přáteli a rodinou během tréninků, stejně jako během přípravy osobního cvičebního programu a sledování aktuálních výkonů týmu FC Barcelona, znamenají technologie a produkty společnosti Lenovo výrazné obohacení života a zlepšení mých výkonů.“

Ronaldinho se ve světové kopané objevil poprvé v roce 1997, kdy se stal nejúspěšnějším střelcem vítězného brazilského týmu na Světovém šampionátu hráčů do 17 let. V roce 1999 dovedl svůj tým k výhře v Americkém poháru. V roce 2005 získal ocenění Evropský fotbalista roku a Světový hráč roku FIFPRO. Jedinečné fotbalové nadání Ronaldinhimu přineslo celou řadu profesionálních ocenění a obrovskou přízeň fanoušků po celém světě.

– red –

Čtěte také