Reklama

WLW představuje Reklamu a marketing

Nový projekt Reklama a marketing spustila v rámci online oborového vyhledávání v oblasti B2B společnost Wer liefert was? s.r.o. (WLW).

Na internetových stránkách www.wlw.cz/reklama nebo www.wlw.sk/reklama najdou uživatelé potřebné informace z oblasti marketingové komunikace, například dodavatele reklamních předmětů všeho druhu, reklamní a marketingové agentury, výrobce billboardů, tiskárny a další firmy z oboru. Unikátní databáze obsahuje více než 3400 firem, zařazených do 18 hlavních a cca. 400 podskupin, které jsou tématicky rozděleny do jednotlivých sekcí pro rychlejší orientaci při vyhledávání. Právě snadné a rychlé vyhledávání činí WLW – Reklama a marketing užitečným pomocníkem pro všechny, kteří hledají vhodného dodavatele výrobků či služeb.

Profesionální vyhledávač WLW nabízí snadné a rychlé vyhledávání, k výsledku hledání stačí pouhé 3 kroky. V prvním je nutné vybrat oblast našeho zájmu, např. venkovní média, druhý nám nabídne podrobnější výběr (velkoplošná reklama, billboardy) a ve třetím již vidíme seznam firem, které zajišťují reklamní prostor či vyrábějí billboardy. Stačí si vybrat konkrétního dodavatele, prohlédnout si jeho nabídku, případně ho kontaktovat prostřednictvím uvedeného spojení. Vyhledávání ve WLW Reklama a marketing je určeno všem profesionálům, kteří hledají nebo naopak chtějí prezentovat svoji nabídku. Jednotlivé skupiny výrobků a služeb lze samozřejmě i nadále nalézt prostřednictvím hlavního vyhledávacího okna na www.wlw.cz a www.wlw.sk.

– red –

Čtěte také