On-line

Lundegaard připravil intranet pro Cetelem

V průběhu dubna uvedla jedna z nejvýznamnějších finančních institucí poskytujících spotřebitelské úvěry – Cetelem – do provozu nový intranet, připravený společností Lundegaard.

„Narůstající počet zaměstnanců vyvolal potřebu usnadnit zaměstnancům komunikaci a přístup k informacím,“ uvedla Vladimíra Nováková, vedoucí projektu intranet ze společnosti Cetelem.

Intranet využívá osvědčený systém pro správu obsahu LARS. Verze „Intranet edition“ v sobě obsahuje „koncentrované“ zkušenosti společnosti Lundegaard s tvorbou intranetů pro velké organizace. Díky tomu bylo možné ve velmi krátké době vytvořit Intranet s řadou užitečných aplikací – telefonním seznamem, slovníkem firemních pojmů, monitoringem tisku, kalendářem akcí, nástěnkami, fotogaleriemi, formuláři ke stažení apod.

„Stáli jsme před úkolem naučit v krátkém čase všechny zaměstnance jak zveřejňovat informace na intranetu,“ uvedla Vladimíra Nováková.“Naštěstí díky systému LARS je to velice jednoduché, úpravy intranetových stránek je možné provádět přímo při jejich prohlížení. Navíc konzultanti Lundegaardu osobně vyškolili naše pracovníky a ze začátku jim asistovali přímo na jejich pracovištích“ dodává Nováková.

Nalézt potřebné informace v intranetu Cetelem je velmi snadné – je totiž uživatelsky přívětivý, a to nejen kvůli přehledné, funkční struktuře a intuitivní navigaci, ale také díky grafice, která odpovídá corporate identity společnosti Cetelem a které byla věnována velká pozornost. Prezentaci oživuje animace postavičky Credita, kterou používá Cetelem ve své komunikaci.

– red –

Čtěte také