On-line

FINEP s novou webovou prezentací

Pražský developer FINEP má zcela novou webovou prezentaci, jejíž design vytvořila přední česká internetová agentura MEDIA FACTORY. Autory nového svěžího vzhledu jsou Václav Hudec a Pavel Vincenc, z jejichž rukou pochází například weby Hypoteční banky nebo právě vznikající web České Pošty.

Nový web FINEPu je koncipován jako přehledná galerie všech nabízených projektů obohacená o intuitivní vyhledávač volných bytů. „Jako úplnou novinku návštěvníkům představujeme virtuální prohlídku ukázkovým bytem společnosti FINEP, který je k dispozici v našem prodejním centru na Václavském náměstí“, říká Mgr. Jan Zachariáš, marketingový ředitel FINEP.

Koncepce nového webu je postavena na dynamickém obsahu a kontextuálních odkazech. Přestože už z charakteru nové bytové výstavby plyne, že se struktura nabídky příliš často nemění, nepřistupujeme k naší webové prezentaci jako ke statické „nástěnce“ aktuálně nabízených bytů, ale snažíme se navigovat zájemce o nové bydlení labyrintem naší široké nabídky k tomu pravému bytu, který by vyhovoval jeho představám. V okamžiku zvolení projektu nebo bytu se paralelně nabízejí další související informace, např. možnost stažení vzorových smluv, postupu při koupi bytu na hypotéku, a podobně.

„Design jsme připravili tak, aby vystihoval požadavek FINEPu na moderní a přehledné uživatelské rozhraní určené pro potřeby přední developerské společnosti. Velký důraz jsme kladli na funkčnost, použitelnost a přístupnost nového webu“, říká Leoš Špachta, výkonný ředitel společnosti MEDIA FACTORY.

– red –

Čtěte také