V rámci strategie posilování pozice na národním deníkovém trhu zahájil bezplatný deník METRO novou outdoorovou a printovou kampaň.
Kampaň s názvem „Nejlepší věci jsou zadarmo“ odstartovala začátkem listopadu prostřednictvím outdooru (bigboardy, billboardy, rámečky v metru, polepy tramvají, lavičky) a s využitím tiskové inzerce v lifestylových magazínech (např. ELLE, Marianne) a dalších společenských a motoristických časopisech (Rytmus života, Šťastný Jim, Svět motorů, Auto Tip atd.).
„Kampaň je zacílena primárně na čtenáře deníků v Praze, Brně a Ostravě, tedy v regionech, kde distribuujeme přibližně 3/4 z našeho celkového tištěného nákladu,“ uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel METRO Česká republika a.s.
Koncept kampaně pochází z dílny agentury EURO RSCG. Vizuály, které jsou tematicky přizpůsobeny dle jednotlivých mediatypů byly vytvořeny v marketingovém oddělení deníku METRO. Nákup outdooru zajistila agentura Medea.
-red-















Follow

