ICT

Nová česká hra na iPhone sází na multiplayer

Společnost ET NETERA připravila novou českou hru určenou pro iPhone – Office Tanks. Jednoduchou strategickou hru lze hrát jak proti přístroji, tak proti živým protivníkům. Najednou mohou hrát až 4 hráči.

Velmi jednoduchá a zároveň zábavná hra, ve které se snažíte pomocí tančíků zabrat vlajky umístěné v rozích hracího pole. To tvoří kancelářské prostředí s nejrůznějšími překážkami v podobě tužek, sponek či hrníčků. Každý hráč začíná s jednou vlajkou, u které se mu v pravidelných intervalech automaticky rodí tančíky. Jednoduchými pohyby prstů je posíláte na určené místo. Jakmile se dostanou na dostřel, začnou samy střílet. S každou zabranou vlajkou roste i počet rodících se tančíků. Úkolem je obsadit všechny vlajky. Zábavnost hry ještě zásadně vzroste, pokud do hry přizvete další živé soupeře. Mohou být až čtyři, což ze hry činí výborný nástroj na ubíjení času při nudných poradách a prezentacích.

Hru vyvinula česká společnost Et netera, která se jinak zabývá především vývojem webových aplikací. Aplikace Office Tanks je produktem ETN Labu, kde mohou zaměstnanci realizovat své inovátorské touhy. „Základním smyslem ETN Labu je přetvářet myšlenku v produkt. Samotný nápad totiž sám o sobě nemá příliš velkou hodnotu, pokud se nepřetaví do reálného výsledku. V rámci ETN Labu se mohou zaměstnanci věnovat vymýšlení a tvorbě nových aplikací i v rámci pracovní náplně a dostává se jim při tom maximální podpory,“ řekl Václav Bittner ze společnosti Et netera a.s.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *