On-line

Et netera postavila pro Fortunu on-line sázky

Společnost ET NETERA připravila pro společnost Fortuna web o skutečně rychlém on-line sázení. Projekt Sázky Live se postupně vytvářel a spouštěl v několika fázích. Nyní se završila zatím poslední, čtvrtá fáze, která umožňuje sázejícím velmi snadno a pohodlně sázet živě, přímo během konkrétní sportovní události.

Na první pohled se změnil především design. Je přehlednější, modernější, přístupnější. Zároveň Et netera upravila některé funkce pro sázející, především pak sázkový tiket a kurzovní nabídku, se kterými lze nyní pracovat mnohem jednodušeji. Dosavadní forma Sázek Live vyžadovala od sázejícího vystavit tiket jako u sázení běžného. Spuštěním této poslední fáze se Sázky Live staly opravdu „živé“. V reálném čase se sázkaři zobrazují informace o dané vybrané události – jaký je aktuální stav a co se děje. Zároveň vidí i kurzy na nejrůznější konkrétní akce či stavy a může okamžitě, pár kliknutími myši vsadit, aniž by musel opustit danou stránku či událost.

Velmi zásadní podmínkou úspěchu Sázek Live je, kromě snadného ovládání a bezpečnosti, především stabilita a rychlost. „Web musí být přístupný neustále, je extrémě zatěžován, zejména ve špičkách a vše musí běžet naprosto hladce. I proto jsme kladli velký důraz na vyladěnost architektury,“ řekl Pavel Novák, sales manager společnosti Et netera a.s.

Společnost Fortuna tímto krokem opět posunula laťku on-line sázení o další stupínek. „Nyní máme nejlepší live sázky na trhu. Česká konkurence podobný produkt ani zdaleka nenabízí,“ řekl Michal Hanák, hlavní bookmaker společnosti Fortuna.

-red-

Čtěte také