Média

AdActive zastupuje weby vydavatelství RF HOBBY

Mediální agentura AdActive od 1. července 2015 exkluzivně zastupuje weby RF Hobby s.r.o. pro prodej on-line reklamy. Jedná se o stránky iLuxus.cz, Epochaplus.cz, 21stoleti.cz a hlavní stránky vydavatelství Rf-hobby.cz. AdActive tím rozšiřuje portfolio lifestylových a zájmových webů. Weby AdActive navštěvuje měsíčně v průměru přes 4 miliony reálných uživatelů.

“RF HOBBY patří se svými 40 tištěnými tituly mezi nejvýznamnější vydavatele a nás těší, že nově můžeme našim klientům nabídnout weby se zajímavou cílovou skupinou. Doplňujeme tak portfolio stávajících zájmových a lifestylových webů, o které je mezi klienty zájem,” říká Jan Vobecký, ředitel AdActive, s.r.o.

iLuxus.cz je lifestylový on-line magazín, který čtenářům nabízí informace o luxusním životním stylu a zboží a výjimečných službách. Sleduje aktuální trendy a světové novinky, čtenáři zde najdou stylové informace o hodinkách, špercích, autech, ale i novinky a luxusní tipy ze světa gastronomie a cestování. Orientuje se na nejvyšší příjmovou skupinu.

Epochaplus.cz oslovuje primárně cílovou skupinu 18-45 let se středními a středně vyššími příjmy. Čtenářům nabízí zajímavosti ze světa, z historie i zajímavosti o osobnostech a známých lidech současnosti i minulosti.

Web 21stoleti.cz oslovuje podobnou cílovou skupinu jako Epochaplus.cz – tedy 18 – 45 let, střední a středně vyšší příjmy. Je více zaměřený na faktické informace a zajímavosti z historie, vesmíru, z přírody a světa technologií.

Hlavní stránky Rfhobby.cz jsou výkladní skříní celého vydavatelství, upozorňují čtenáře na aktuální obsah vydávaných titulů. Návštěvníci zde najdou informace k jednotlivým časopisům o předplatném a kontaktní údaje společnosti.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!