Branding

AFI Palác Pardubice mění název

Úspěšné obchodní centrum, které dosavadní vlastník a developer AFI Europe prodal v závěru loňského roku společnosti Atrium Real Estate Management, bude přejmenováno z AFI Palác Pardubice na Palác Pardubice.

AFI Palác byl slavnostně otevřen 25. listopadu 2008 a s odstupem času lze říci, že změnil nakupování nejenom v Pardubicích, ale v celém Pardubickém kraji. Jako doposud jediné velké městské obchodní centrum v kraji přineslo obyvatelům regionu komfort a značky, za kterými dříve museli dojíždět do Hradce Králové nebo až do Prahy. Díky AFI Paláci přibylo také velkokapacitní parkoviště s 600 parkovacími místy, multikino, kongresový sál a řada kulturních a společenských aktivit pro občany i návštěvníky města.

palac_pardubice

Změna názvu nebude mít žádný vliv na chod obchodního centra. Stále zůstává pro zákazníky centrem plným atraktivních nákupních příležitostí, zábavy a místem setkávání. Jeho poloha a význam ho předurčuje, aby byl pevnou součástí života města, včetně partnerství se všemi kulturními a sportovními událostmi, které se v Pardubicích během roku konají.

Obchodní centrum se nachází přímo v centru města na Masarykově náměstí a je pohodlně dostupné automobilem, městskou hromadnou dopravou i pěšky. Nabízí více než 100 obchodů tuzemských i světových značek, například Lindex, New Yorker, Gant, s. Oliver, HM, Bushman, Takko, DM, Baťa, Apple, Pietro Filipi, Deichmann, Galex a desítky dalších. Nechybí zde spektrum služeb jako je lékárna, čistírna, kadeřnictví, květinářství, mobilní operátoři, pobočky bank a dětské hřiště. Palác Pardubice se podílí na organizaci kulturních a zábavních akcí a lidé si zvykli zajít sem na výstavy, hudební či taneční vystoupení a získat atraktivní bonusy za nákupy.

Čtěte také