On-line

Aplikace Hravé učení na portálu Alík.cz je vhodná i pro batolata

Největší dětský web v České republice Alík.cz spustil průlomovou a plně česky ozvučenou aplikaci Hravé učení. Je zaměřená na nejmenší děti, a to už od 18 měsíců do šesti let. Funguje pro platformy OS Android (dostupná v Google Play) a iOS.

Hravé učení doprovází přehledná navigace, veselá grafika a příjemná, tematická hudba.

„Hravé učení je první komplexní, česky ozvučenou a hravou aplikací pro ty nejmenší. Zábavnou formou dítě provede prvními slovy, ukáže mu, jak vypadají a co umějí zvířátka, pomůže s nácvikem barev, čísel i písmenek nebo říkadel a písniček. Může se stát velkým pomocníkem rodičů. Má totiž ambice naučit vaše dítě téměř vše, zodpoví na spoustu všetečných otázek, a naučí ho třeba i smrkat nebo si mýt ruce. Obsahuje téměř čtyři tisíce souborů s informacemi a úkoly pro děti,“ říká produktová manažerka Jitka Stříbrná.

alikbig

Alík.cz je dětským web s obsahem tvořeným přímo dětmi. Je určen všem dětským věkovým skupinám. Pro děti do 6 let má sekci Hravé učení, která je na v on-line verzi dostupná zdarma a Malý záchranář s dopravní výchovou a základy první pomoci. Ty jsou určeny i pro 7–9 let spolu s Hernou se spoustou her a zábavy a Poradnou. Pro děti od 10 do 14 let Alík funguje jako sociální síť s kamarády, s Alíkovinami a dalšími. Alík je portál pro děti se systémem správců dozorujících jejich komunikaci. Průměrná návštěvnost za měsíc je 90 tisíc reálných uživatelů, počet navštívených stránek 3,3 miliony měsíčně.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!