Reklama

Balakryl je po 6 letech opět v televizi

Značka Balakryl se po šesti letech vrací do televize, a to hned se třemi variantami sponzorských spotů. Ty budou nasazeny od června 2014 v hlavní vysílací čas na TV Barrandov a vybraných kanálech televize Nova, Prima a České televize. Cílem komunikace je zviditelnit Balakryl jako značku vodou ředitelných a ekologických barev a prezentovat novinku Balakryl UNI satin.

Celkem tři 10 sekundové sponzorské odkazy se liší zpracováním a prezentovaným produktem. Dva cílí zvlášť na muže a ženy, a tomu odpovídá i jejich nasazení v rámci programu. Třetí spot je z ohledu cílení univerzální, prezentuje letošní produktovou novinku Balakryl UNI satin a poběží před počasím pouze na televizi Nova. Spoty budou rotovat od června do července 2014.

„Balakryl za poslední roky prošel několika významnými změnami. Značka má novou vizuální identitu, která zahrnuje design plechovek, úpravu loga i nový slogan Svět v lepších barvách. Používáme také nové receptury na základě nejnovějších vodou ředitelných technologií,“ vysvětluje Silvia Dyrcová, brand manažerka značky Balakryl, proč právě teď uzrál čas pro návrat na televizní obrazovky. Balakryl se posunul z pozice tradičního produktu známého především starším generacím na místo moderní, ekologické a hravé značky pro mladší generace.

Balakryl UNI satin

Kreativní zpracování spotů a produkci zajistila agentura SALAMON DESIGN z Bratislavy.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *