Marketing

BILLA odstartovala letní kampaň s produkty Albi

Na konci školního roku přichází obchodní řetězec BILLA s novou letní kampaní, v rámci níž mohou členové BILLA Bonus clubu vyměnit své body za dárky pro své děti za vysvědčení nebo jako zábavnou pomůcku na prázdniny.

Zákazníci mohou svým dětem za elektronické body, které postupně sbírají za své nákupy, vybrat odměnu v podobě deskových her Albi, a to se slevou až 56 %.

Aby si zákazník mohl deskovou hru se slevou zakoupit, musí být členem našeho věrnostního klubu. „Stát se členem BILLA Bonus clubu je velmi snadné. Stačí, když zákazníci vyplní registrační formulář u pokladny, kde také po vyplnění dostanou svou plastovou BILLA kartu. Pro ty, kteří preferují registraci z pohodlí domova, je tu také možnost stažení aplikace BILLA Czech do mobilu a registrace přímo v ní,“ vysvětluje Lucie Průšová, marketingová ředitelka obchodního řetězce BILLA v České republice.

Po registraci stačí, když zákazník během svých nákupů nasbírá na svou BILLA Bonus kartu minimálně 400 bodů. Aktuální počet bodů zákazníci najdou na konci své účtenky nebo ve stažené aplikaci BILLA Czech. Po dosažení této hranice mohou navštívit některou z prodejen BILLA a zakoupit si vybranou deskovou hru Albi za zvýhodněnou cenu.

Z aktuální nabídky je pro zvídavé děti v nabídce například známá chobotnice Kvído a její animované ilustrované hádanky, sada Obrázkových hádanek nebo Hádanek na cesty. Postřeh, paměť i vědomosti si děti i rodiče mohou procvičit při hrách z řady Kvído v kostce. Rodiče s dětmi si mohou hrami připomenout také oblíbené české pohádky. Ve volných chvílích s prarodiči zabaví hry Rodinná trefa, Mozkovna, Babi, dědo hrajeme a zábavná vědomostní hra Tipni si!

Letní kampaň s deskovými hrami Albi ostartovala ve všech prodejnách BILLA ve středu 22. června a bude platná až do neděle 17. srpna. a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!