Reklama

Byla spuštěna kampaň k J&T Banka Prague Open

Necelý měsíc před startem letošního největšího českého tenisového turnaje J&T Banka Prague Open spouští jeho pořadatel TK Sparta Praha ve spolupráci s generálním partnerem J&T Bankou a agenturou Česká sportovní reklamní kampaň.

Jejími tvářemi je trojice českých tenistek, které pro účely kampaně natočily krátké video rozhovory s Liborem Boučkem.

Hlavními postavami kampaně, která poběží do 1. května na nejnavštěvovanějších tuzemských online serverech, jsou největší české hvězdy turnaje Karolína Plíšková, Lucie Šafářová a Barbora Strýcová. Trojice vystupuje jak na reklamních vizuálech, tak také v mini rozhovorech s moderátorem Liborem Boučkem. Ty se v rámci kampaně objeví i jako součást interaktivních brandingů vybraných internetových serverů Czech News Center, které umožní volbu přehrání konkrétního videa. Součástí kampaně jsou také reklamní bannery a brandingy na největších českých zpravodajských portálech nebo sponzoring pořadů na serveru Stream.cz ve formě identu.

JTB_PO_big

Mediální strategii kampaně vytvořila mediální výkonnostní agentura Red Media ze skupiny Kindred Group. Ta pro generálního partnera turnaje J&T Banku, jež se v českém tenisovém sportu angažuje dlouhodobě, pracuje od roku 2014.

Největší český tenisový turnaj J&T Banka Prague Open s dotací 500.000 USD se bude hrát od 25. do 30. dubna 2016 v tenisovém areálu TK Sparta Praha. Více informací na http://www.jtbopen.cz

Čtěte také