Reklama

Centrum Černý Most chystá pro školáky zábavný program

Centrum Černý Most připravilo u příležitosti konce prázdnin a začátku nového školního roku bohatý program pro školáky, ale i ostatní členy rodiny. Děti si díky němu mohou zpestřit poslední prázdninový víkend soutěžemi o pěkné věcné ceny, na rodiče pak budou čekat akční nabídky a slevy na školní pomůcky či další dětský sortiment.

První zářijovou sobotu a neděli se v Centru Černý Most představí různé zájmové kroužky z okolních oblastí. Návštěvníci se mohou těšit nejen na ukázky jejich činností, ale i na živá vystoupení populárního streetového sportu parkour v podání členů profesionálního týmu Urban Sense. Od 30. srpna do 21. září nabídne centrum naučnou expozici „Mozek v akci“ plnou optických klamů, jež odhalí propojenost mozku a zraku. Pro větší komfort zákazníků Centra Černý Most bude navíc až do 15. září k dispozici vyhlídkový vláček, jenž zajistí jejich bezplatný převoz od stanice metra Černý Most do nákupního centra a zpět.

Centrum Černý Most

Konec prázdnin a začátek školního roku bude v Centru Černý Most patřit zejména dětem. Program posledního letního víkendu probíhající od 10 do 18 hodin nabídne školákům i předškolákům spoustu veselé zábavy a her o věcné ceny. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na soutěžní aktivity jako házení na cíl, lovení rybiček, kuželky, skákání v pytli a další sportovní disciplíny. Na starší děti bude čekat zábavný kvíz a odměny z Kolotoče štěstí. Rodiče pak mohou využít slev a akčních nabídek školních potřeb a zboží určeného pro děti.

„Rodiny s dětmi si mohou díky našemu programu užít poslední dny prázdnin i přivítat příchod školního roku. Věřím, že malí návštěvníci ocení dávku zábavy a aktivit, které na ně čekají, a rodiče zase výhodné nákupy,“ uvedla Karolina Štochlová, manažerka Centra Černý Most. „Pro všechny jsme zároveň připravili bezplatný převoz od stanice metra Černý Most do našeho centra a zpět. Oblíbený vyhlídkový vláček bude k dispozici denně od 10 do 18 hodin až do 15. září.“

Centrum Černý Most

První zářijový víkend, vždy mezi 14. a 17. hodinou, ovládnou prostory Centra Černý Most zájmové kroužky z okolí a jejich aktivity. Díky praktickým ukázkám tak rodiče i děti mohou načerpat inspiraci a rozhodnout se, jaké činnosti se ve volném čase věnovat. Na výběr bude například tanec, kolektivní sporty, hudební či výtvarné kroužky. Třešničkou programu se pak stanou živá vystoupení populárního parkouru (překonávání terénních překážek pouze za pomoci vlastního těla) v podání členů týmu Urban Sense, která doprovodí krátké prezentace dalších streetových sportů. Po oba víkendy program doplní naučná expozice „Mozek v akci“ od National Geographic Channel, v rámci níž se díky optickým klamům zájemci dozví, jak je lidské myšlení propojeno se zrakem. Výstava umístěná před prodejnou Marks & Spencer potrvá od 30. srpna do 21. září.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!