Marketing

Centrum Černý Most přivítá své návštěvníky bohatou nabídkou slev do fitness centra a dalšími akcemi

Centrum Černý Most se rozhodlo, že pomůže svým zákazníkům splnit jejich předsevzetí. Připravilo pro ně motivační onlinovou podstránku „Letos to dáte!“ plnou novoročních tipů.

Ve snažení návštěvníky Centra Černý Most podpoří jeho vybrané prodejny. Jedinečnou příležitost odstartovat cestu za skvělou formou nabízí fitness centrum FIT UP!, jež na každé lednové pondělí po 17. hodině nachystalo 30 bezplatných vstupů pro své nové návštěvníky.

Úterní podvečery nadchnou v Centru Černý Most všechny, kdo touží poznávat krásy cizích zemí a jejich kultur. Právě jim je totiž určen jedinečný cyklus bezplatných přednášek vedených zkušenými cestovateli, kteří zavítali do různorodých koutů světa. Jejich dobrodružné vyprávění začíná každé úterý v 18 hodin na Central Plaze.

ccm_big

I v novém roce mohou nejmenší v Centru Černý Most každou středu od 16 hodin u multikina CineStar navštívit oblíbená divadélka plná písniček, tanečků a legrace. Těšit se mohou nejen na divadlo, ale i interaktivní pohádky, zpívání a tancování s Čiperky.

Čtěte také