On-line

Disney Channel spouští profil na Facebooku v češtině

Televizní stanice Disney Channel oznámila oficiální spuštění svého českého profilu na Facebooku. Od dnešního dne mají diváci a fanoušci oblíbených seriálů a kreslených postaviček možnost sledovat své hrdiny také na populární sociální síti.Statistiky Facebooku uvádějí, že celkem čtyři miliony aktivních uživatelů pocházejí z České republiky. I proto je Facebook důležitým marketingovým nástrojem a v případě televizní stanice jsou možnosti jeho využití velmi široké. Hlavním cílem české facebookové stránky Disney Channelu je nabídnout příznivcům zajímavý obsah. Dospělí i teenageři budou moci sledovat nejen programové novinky, ale také se dozvědět informace ze zákulisí nebo si prohlédnout exkluzivní fotky. Nebudou chybět ani soutěže o hodnotné ceny.

Disney Channel seriál

Marketingový manažer společnosti The Walt Disney Company pro Českou republiku a Slovensko Radek Zwicker řekl: „Spuštění facebookové stránky je určitě krok správným směrem. Chceme, aby naši fanoušci a diváci mohli být se svými hrdiny pořád v kontaktu. Také věříme, že jako televizní stanice, která spolupracuje s hereckými hvězdami světového formátu, máme pro naše publikum na Facebooku velmi atraktivní obsah.“

Velkou popularitu na Facebooku zažívají také osvědčené i vycházející hvězdy, které se v seriálech televizní stanice Disney Channel objevují. Například Bella Thorne má na svém profilu přes 6 500 000 fanoušků. Novým fenoménem, který rychle ovládl sociální sítě, je seriál Violetta. O Violettu se na Facebooku zajímá více než 4 000 000 fanoušků.

Oficiální facebookovou stránku Disney Channel Česká republika naleznete zde:
https://www.facebook.com/disneychannelceskarepublika?fref=ts

 

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!