Reklama

Do nové digitální kampaně Nespresso přináší čeští a slovenští umělci hravost

Nespresso představuje digitální kampaň zaměřenou na kreativitu, hravost, a především moment s šálkem kávy. V nových spotech Vertuománie vystupuje 6 umělců české a slovenské kulturní scény, aby představili novou řadu kávovarů Vertuo Pop.

V jedné kampani se tak potkávají Dara Rolins, Adam Mišík, Ján Koleník, Alžběta Ferencová alias Zea, Daniel Krejčík a Elizabeth Kopecká, VERTUOMÁNIE vás bude jednoduše bavit. 

„Nová kompaktnější řada kávovarů Vertuo POP je inspirovaná hravým životním stylem a svěžími barvami. Chceme zajímavě zaujmout na lokálním trhu, a proto přicházíme s lokální digitální kampaní, kde využíváme inspirativní zástupce kulturní a společenské scény. Věříme, že oslovíme nejen mladou cílovou skupinu a značce Nespresso kampaň umožní rychleji penetrovat s novým kávovarem a systémem Vertuo na českém a slovenském trhu na trhu,“ říká Andrea Petrová, marketingová manažerka Nespresso. 

Celý projekt i kreativní koncept kampaně vznikl ve spolupráci režiséra Marka Jarkovského a marketingového týmu Nespresso. VERTUOMÁNIE je zkrátka výpovědí generace, která žije svůj život naplno, inspiraci hledá online a nebojí se vystoupit z davu. Hlavními hrdiny kampaně jsou spolu s novými kávovary VERTUO POP i inspirativní umělci, kteří zosobňují hravost, originalitu a pestrý životní styl. Zároveň jsou součástí aktuální umělecké scény, kreativita je pro ně motem života a svými postoji a názory inspirují napříč generacemi, především však mladé lidi.

Vertuo POP je kompaktní kávovar, který připraví širokou škálu káv, od espressa, přes lungo či grand lungo až po velký šálek o objemu 230 ml stisknutím jediného tlačítka, a to na principu inovativní technologie CENTRIFUSION™. Díky své velikosti se řadí mezi nejmenší Nespresso kávovary, a tak se snadno vejde do každé domácnosti. Barevná škála šesti variant vychází z posledních módních trendů. Kávovary Vertuo POP vás budou jednoduše bavit.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!