Marketing

EMD consultants bude komunikovat Startupy

Společnost EMD consultants se stala partnerem pro PR a komunikaci akcelerátoru StartupYard. Na základě pilotního projektu v druhé poloviny roku 2016 tak spolupráce bude pokračovat i v letošním roce.

StartupYard je nejstarší akcelerátor ve střední Evropě se sídlem v Praze. Jeho programem jen za loňský rok prošlo 16 startupů, které získaly investice ve výši 19 milionů korun. Investoři projevují o tuto oblast rostoucí zájem, zatímco kvalita a počet přihlášených startupů do akceleračních programů roste. Také proto se StarupYard rozhodl podpořit svou komunikaci formou intenzivního PR.

Hlavním cílem pro tým EMD consultants bude profilovat akcelerátor a jeho hlavní tvář – ředitele Cedrica Maloux – v médiích, která oslovují potenciální startupy, investory a korporace. Zároveň budou profilovat příběhy jednotlivých úspěšných firem, které programem prošly a úspěšně působí na trhu či expandují do zahraničí.

“Mezinárodní startupové scéně se v poslední době daří – a výjimkou není ani Česká republika. Jsme proto rádi, že můžeme pomoci jednomu z nejúspěšnějších akcelerátorů ve střední Evropě k dalšímu růstu a potažmo tak pomoci k expanzi startupům, které projdou akceleračním programem. Zaměříme se na intenzivní komunikaci a zacílení celé ekonomické komunity – od investorů, přes potenciální startupy až po velké korporace, které hledají inovativní řešení,” uvedl Milan Deutsch, ředitel EMD consultants.

startup_yard

Čtěte také