Marketing

Etnetera Motion nově dělá digitál pro CORNY

Etnetera Motion zvítězila ve výběrovém řízení společnosti HERO CZECH s.r.o., pod kterou spadá i značka CORNY. Motion se tak stává kreativní agenturou, která bude odpovědná za digitální strategii a kreativní zpracování online komunikace a správu i provoz sociálních sítí značky CORNY.

Výběrové řízení bylo vypsáno v druhé polovině září 2021, s cílem vybrat online agenturu pro rok 2022. Společnosti, přizvané do tendru, připravily návrh strategie a komunikace pro produktovou řadu CORNY, včetně novinky CORNY Zero.

Dagmar Klapková, New Business Director Etnetera Motion k tomu říká: „Přední značka cereálních tyčinek CORNY rozšiřuje své portfolio o tři varianty CORNY ZERO, které odpovídají aktuálnímu výživovému trendu a požadavkům spotřebitelů na chutnou svačinu. Kreativní tým přišel s vizuálně jednoduchým a přitom nápaditým komunikačním konceptem, který rozvine i prostřednictvím influencerů. Věřím, že díky skvěle nastavené spolupráci s teamem HERO CZECH pomůžeme cereálním tyčinkám CORNY k růstu.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!