Média

Evropa 2 nasazuje novou show a nové tváře

Evropa 2 posiluje tým o nové moderátorské tváře. Od pondělí 22. května bude na stanici moderovat populární trojice 3v1, tedy Veronika Arichteva, Martina Partlová a Nikol Štíbrová. Před časem navíc rádio obměnilo i Odpolední show, kde nyní s Tomášem Zástěrou moderuje známá foodbloggerka a moderátorka Veronika Kokešová zvaná Koko.

Od pondělí 22. května startuje na Evropě 2 večerní show skupinky 3v1

Ve vysílání tak posluchači uslyší od pondělí do čtvrtka od 20.00 hod. známé herečky Veroniku Arichtevu, Martinu Partlovou a Nikol Štíbrovou. „Dlouhodobě jsme sledovali zvýšenou zadavatelskou poptávku u Ranní show s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým a hledali jsme produkt, který by byl pro inzerenty obdobně přitažlivý. Věřím, že se nám to podaří u večerního bloku, kde budou probíhat dvě hodiny plné humoru a zábavy v režii dam 3v1, tak jak je posluchači znají z online prostředí. Právě propojování úspěšných formátu z digitálního prostředí s on-air vysíláním se stává stále větší prioritou a budoucností multimediálních domů,“ říká Lenka Maureryová, ředitelka Evropy 2.

evropa2_big

Již dříve se obměnila také Odpolední show, kde moderátorské řady posílila Veronika Koko Kokešová, která nyní moderuje po boku Tomáše Zástěry rovněž každý všední den od 15:00 do 18:00 hod. „Koko je moderátorka s obrovskými zkušenostmi a její smysl pro humor skvěle zapadá do současné koncepce Evropy 2. Navíc s moderátorským kolegou Tomášem Zástěrou si perfektně sedli a ve vysílání jim to skvěle funguje,“ vysvětluje Maureryová a dodává: „Již nyní sledujeme v tomto drivu opět nárůst reklamních investic.“

Čtěte také