Média

Evropa 2 spouští soutěž o zájezdy na Ibizu

Legendární ostrov zábavy Ibiza se tak znovu otřese v základech. S deseti výherci a jejich doprovodem pojede totiž početná crew Evropy 2 ve složení Pavel Cejnar, Dj Michael Burian, Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra, Jindřich Ekl, Ondra Vodný a Katka Říhová. O luxusní týdenní zájezd all inclusive se postará firma Čedok.

Tradic, které patří k této soutěži, je už hned několik. Výherci se můžou těšit na VIP party na lodi Evropy 2 a na každodenní možnost vyrazit do nejznámějších klubů světa na ty největší hvězdy elektronické hudby jako je David Guetta, Calvin Harris, Steve Aoki, Avicii a další. A posluchače samozřejmě čeká týdenní vysílání Afterparty přímo z nespoutané Ibizy. Crew Evropy 2 bude s posluchači a fanoušky opět ve spojení přes hashtag ve tvaru #e2ibiza a to prostřednictvím Facebooku, Twitteru a Instagramu.

evropa2ibiza

„Soutěž Ibiza je čím dál více populární jak u posluchačů, tak i u našich obchodních partnerů. Našimi partnery pro letošní ročník mega soutěže jsou Tesco Mobile, Lenovo a Seawag,“ říká ředitelka rádia Jitka Fürst.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!