Média

IKEA ukončila výběrové řízení pro PR agentury

IKEA ukončila výběrové řízení na PR agentury pro region Česká republika, Maďarsko a Slovensko.Strategickými partnery v oblasti PR a komunikace se staly agentury Ogilvy PR v ČR, Café PR v Maďarsku a Seesame na Slovensku.

Vítězné agentury budou společnosti IKEA v tomto regionu pomáhat dále rozvíjet korporátní i produktovou komunikaci, posilovat a rozvíjet vztahy se všemi cílovými skupinami i dále naplňovat vizi IKEA vytvářet lepší každodenní život pro mnoho lidí.

„Všechny agentury v rámci výběrového řízení prokázaly své bohaté znalosti a zkušenosti, prezentovaly zajímavé kreativní přístupy a nápady a potěšil nás i jejich obrovský zájem a znalosti o společnosti IKEA. Agentura Ogilvy PR nás v ČR zaujala především celkovým přístupem týmu i jednotlivých členů k celému tendru a návrhem dalšího směřování a rozvoje komunikace a PR aktivit, který byl postaven na příbězích a individuálním přístupu k cílovým skupinám,“ říká k výsledkům tendru v ČR Tomáš Kubík, Country Corporate Communication Manager IKEA pro region CZHUSK. A dodává: „Naším cílem nebylo sestavovat žebříček nejlepších agentur na trhu, ale hledali jsme ty nejvhodnější partnery pro specifické potřeby komunikace značky IKEA a hlavně pro budoucí směřování a zaměření komunikace IKEA v rámci našeho regionu i v jednotlivých zemích v nacházejících letech.“

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!