Marketing

Interaktivní katalogy: Spojte tiskoviny třeba s 360° fotografiemi!

(-pr-) S katalogy se setkáváme doslova a do písmene na každém rohu. Jejich prostřednictvím si vybíráme dovolenkové zájezdy, elektroniku, potraviny, domácí spotřebiče, ale taktéž nábytek a oblečení. Ačkoliv bývají katalogy v době čím dál tím více sílícího vlivu internetu občas označovány jako přežitek, trendy na trhu toto tvrzení jednoznačně vyvrací.

Stále totiž existuje spoustu lidí, kteří dají při výběru konkrétního zboží či produktu přednost tištěné podobě letáku před internetem. Navíc, v tomto odvětví v současné době probíhá revoluce, která dosavadním tiskovinám dodává zcela nový rozměr. Dámy a pánové, brněnská Creatino Factory představuje interaktivní katalogy, které Vám při listování brožurkou s produkty umožní zobrazit vybranou položku v 360° fotografii, jako byste ji drželi v ruce.

Seznamte se!

QR aplikace, která umí víc, než jen číst kódy

Hlavní podstata, kterou v sobě interaktivní katalogy skrývají, spočívá ve spojení klasické, oblíbené a desítkami let prověřené tiskoviny s moderní, inovační a výběr zboží usnadňující mobilní aplikací, která umí přesně číst stále více se rozšiřující QR kódy.

V praxi si tedy představte situaci, kdy si prohlížíte například katalog s nábytkem, ve kterém vás zaujme červená, kožená, designově velice líbivě zpracovaná sedací souprava, která je navíc zlevněná, a na první pohled tak upoutala vaši pozornost, protože by do vašeho obydlí zapadla. Jedním klikem na smartphonu si vyfotíte QR kód, kterým je každá položka v katalogu vybavena, a okamžitě se vám včetně podrobného popisu spustí buď prezentační video, nebo se ukáže speciální 360° fotografie.

creatino_qr_aplikace

Co je to 360° fotografie?

Pokud nevíte, co si pod tím představit; 360° fotografie je speciální obrázek, který vám umožňuje podívat se na danou věc ze všech úhlů pohledu – stejně jako v reálném životě. Máte tak 100% jistotou, že jste s estetickou stránkou věci plně seznámeni, a pocit, jako byste danou věc právě drželi v ruce a libovolně s ní otáčeli.

Chcete interaktivní katalog i pro vaši společnost?

Pokud vás myšlenka interaktivního katalogu zaujala natolik, že byste její doposud neokoukané přednosti rádi využili pro další vylepšení vlastního podnikání, doporučujeme vám obrátit se na brněnské šikuly ze studia Creatino Factory, kteří s touto myšlenkou (podobně jako například s personalizovaným videem) přišli a uvedli ji na trh.
Kombinace QR aplikace a oblíbeného katalogu, to je sakra velký marketingový tahák, no ne?!

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!