Reklama

Kazar spustil novou podzimní kampaň

V říjnu byla zahájena image kampaň značky Kazar s heslem „Zasloužíš si to nejlepší … Vždy“. Hlavními postavami videoklipu a fotoreportáže jsou polská modelka a influencerka Aleksandra Kowal (Szindy) a Chris Elson, britský model.

„Je to první tak velká image kampaň značky Kazar. Její poselství je široké a univerzální. Ukazujíc produkty z pohledu lifestyle neopouštíme obraz značky, spojované se stylem a světem módy. Zdůrazňujeme však a ukazujeme, že způsob, jakým návrháři značek interpretují trendy ze světových mol a ulic, funguje velmi dobře rovněž v každodenních situacích.
Heslo kampaně sděluje naše klíčové hodnoty: přivázání ke kvalitě, odhodlání, otevřenost na potřeby zákazníků a touha být blízko, zapojit se do života, učinit jej krásnější a zákazníky šťastnější. Chceme být první značkou nejen pro ty, kteří znají naše výrobky, ale také pro ty, kteří ještě nejsou našimi zákazníky“- říká Artur Kazienko, předseda správní rady Kazar.

Reklamy budou viditelné v digitálních médiích a sociálních médiích (Facebook, Instagram, YouTube). Vícekanálová komunikační strategie značky byla vytvořena Monou Kinal, globální marketingovou ředitelkou značky Kazar. Fotografie pro kampaň byly vytvořeny Marcinem Kempským, videoklip režíroval Szymon Dudka a za výrobu fotografií a videí zodpovídá agentura I Like Photo. Po kampani bude značka pokračovat ve směru komunikace založené na životních situací v kontextu, mj. práce, volného času a vztahů s příbuznými.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!