Branding

Kosmetika značky Kiehl’s se představila v Centru Chodov

Centrum Chodov mezi svými prodejnami přivítalo butik Kiehl’s. Americký výrobce kosmetiky zde představuje svou teprve druhou českou prodejnu a zve zákazníky do světa luxusní péče a více než 160 let trvající tradice, která značce přinesla mezinárodní věhlas.

„Vítáme v Centru Chodov renomovaného výrobce kosmetiky Kiehl’s. Nesmírně nás těší, že právě tento brand rozšířil portfolio našich značek zabývajících se péčí o krásu,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov. „Stejně tak, jako právě Kiehl’s, se i my zaměřujeme na prvotřídní nabídku a našim návštěvníkům chceme vždy poskytovat ty nejlepší služby. Partnerství s podobně orientovanými značkami si proto vážíme obzvlášť a jsem přesvědčena, že i naši zákazníci takové spojení ocení.“

Produkty_Kiehl´s

U příležitosti otevření nové prodejny značka Kiehl’s připravila speciální nabídku. Až do 20. března obdrží dárek všichni, kdo zde nakoupí alespoň za 1 500 Kč. Čekat na ně bude kosmetická taštička Kiehl’s a čtyři deluxe miniatury. Prvních 30 zákazníků butiku v Centru Chodov se pak při nákupu v minimální hodnotě 2 000 Kč může těšit na exkluzivní dárek ze sortimentu prodejny.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!