Marketing

KPMG nově spolupracuje s golfistkou Klárou Spilkovou

KPMG Česká republika oznámila dohodu o spolupráci s českou golfovou profesionálkou Klárou Spilkovou. Jedenadvacetiletá hráčka z Prahy, historicky nejmladší účastnice evropské tour, se připojí k pětinásobnému vítězi turnajů série major Philu Mickelsonovi, dvojnásobné vítězce LPGA turnajů série major Stacy Lewis a nadějné irské hvězdě Paulu Dunneovi.

Klára bude jako čtvrtá globální ambasadorka značky KPMG nosit čepici s logem KPMG na turnajích Ladies European Tour a na dalších golfových událostech, kterých se v průběhu roku účastní po celém světě. Logo bude umístěno na přední straně pokrývky hlavy.

V rámci své amatérské kariéry Klára vyhrála řadu významných turnajů, v letech 2009 a 2010 byla vyhlášena Hráčkou roku České republiky. V roce 2010 si jako stálá členka českého národního týmu připsala vítězství na International Championship of Austria a Junior Championship of Germany. Nad rámec těchto úspěchů si Spilková zahrála Junior Solheim Cup, kde bojovala o vítězství s týmem Evropy.

Spilkova

Zlomový okamžik pro Kláru nastal v roce 2010, kdy teprve jako šestnáctiletá získala hráčskou kartu na Ladies European Tour. Stala se tak nejmladší účastnicí v novodobé historii této soutěže. Hned v následujícím roce byla Klára zařazena mezi nejlepších 5 hráčů v rámci Rolex Rookie of the Year. Během svého působení v nejvyšší ženské evropské soutěži se umístila 13krát v TOP 10. Sezónu Ladies European Tour v roce 2015 ukončila jako jednadvacátá.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *