Marketing

Lagardere Active ČR startuje projekt „Hraj si s námi“

Multimediální dům Lagardere Active ČR spouští další aktivitu společenské odpovědnosti s názvem Hraj si s námi. Chce prostřednictvím ní oslovit až 5,4 milionů lidí v dané cílové skupině a počítá s investicí v řádech milionů do on-air a on-line propagace.

Cílem projektu je podporovat myšlenku, aby rodiče trávili více času s dětmi a pomáhali jim se rozvíjet pomocí správných herních aktivit. Do projektu se postupně připojují další média a instituce, například titul Postgraduální medicína z vydavatelství Mladá fronta, ocenění Hračka roku nebo divadlo Minor. Projekt bude využívat programové, marketingové i PR nástroje napříč celým mediálním domem, mimo jiné počítá s 10 eventy.

Vedle projektu Dopravní 1, Pro Fair Play a Rádio srdcem se jedná o další aktivitu společenské odpovědnosti, do které se pouští všechna média ze sítě Lagardere Active ČR. Tentokrát je hlavním cílem otevření veřejné diskuze nad současnými metodami výchovy dětí a jejich společných aktivit s dospělými a podpora společně tráveného času.

„Z našeho interního výzkumu, který jsme si realizovali pro značku Pigy, vyplývá, že existuje rozpor mezi tím, jak by lidé chtěli trávit čas se svými dětmi a vnoučaty a mezi tím, jak ho skutečně tráví. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli je motivovat ke změně a použijeme k tomu všechny naše dostupné kanály. Oslovíme 5,4 mil. lidí, z toho nejméně 10 tis. kontaktním způsobem a počítáme i se zapojením dalších partnerů, kteří budou myšlenku sdílet s námi. Jsem moc rád, že se podařila spolupráce s Hračkou roku, Mladou frontou i divadlem Minor a již nyní jsme v jednání i s konkrétními hračkáři a z mediálního prostředí jednáme o společném propojení ještě s Deníkem ze skupiny VLM,“ říká Petr Uchytil, ředitel strategického marketingu Lagardere Active ČR.

Společnost Lagardere Active ČR připravuje za tímto účelem i nový web, kde rodiče a prarodiče naleznou otevřenou databázi užitečných tipů a návodů, testy nejrůznějších hraček a her, návody na společné hraní i tipy na rodinné akce pro společně trávené chvíle.

Čtěte také