Média

PR klub má nové vedení

Na Mimořádném shromáždení členů PR Klubu (MSČ), které se konalo ve středu 26. června 2013, byl zvolen nový Výkonný výbor sdružení. Jeho členy se stali: Viola Baštýřová, tisková mluvčí Partners, Petr Chadraba, PR Manager CZ/HU/SK Ikea, Petr Langer, PR konzulant vydavatelství ANNONCE, Kateřina Mašková, Senior Product Manager Novartis, a Hana Pavlínová, Account Executive Native PR. Zároveň členi potvrdili mandát členkám Revizní rady ve složení Alexandra Ruberová, jednatelka společnosti CONSO EMINENS, Simona Kijonková, jednatelka společnosti Zásilkovna.cz, a Lucie Zaki, agentura Pointa.

Výkonný výbor na následném zasedání zvolil ze svého středu předsedkyni, kterou se stala Viola Baštýřová. Ta bude zodpovědná za externí komunikaci. Místopředsedou se stal Petr Langer, který se bude věnovat interní komunikaci PR Klubu. Petr Chadraba zaštítí jednání s oborovými asociacemi a sdruženími, Hana Pavlínová a Kateřina Mašková se budou věnovat projektům a akcím PR Klubu.

„První úkol, který před Výkonným výborem stojí, je obnovení standardní činnosti Klubu a pokračování v jeho klíčových projkektech, jako jsou Zlatý středník a neformální setkávání členů. Celkově se pak více zaměříme na propojování seniorních a juniorních píáristů, vzdělávací aktivit a otevřenou komunikaci směrem ke členské základně,“ shrnuje Viola Baštýřová a dodává: „Během letních měsíců se zaměříme zejména na předání agendy Klubu a vytyčení cílů na nadcházející období. V září bychom rádi uspořádali Shromáždění členů, kde bychom představili Výkonný výbor a další aktivity Klubu.“

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!