Marketing

U. S. Commercial Service uvádějí jedinečnou službu BuyUSA.com na český trh

U.S.Commercial Service a společnost IBM Česká republika oznamují oficiální zahájení projektu BuyUSA.com ( www.buyusa.com) v České republice. BuyUSA.com je ojedinělý B2B joint venture mezi vládou USA a společností IBM. Projekt kombinuje zdroje exportní asistence americké vlády s technologiemi IBM a vytváří celosvětové elektronické tržište, které spojuje americké společnosti s obchodními partnery v zahraničí.

„Vážíme si toho, že U.S.Commercial Service zvolilo pro tento náročný projekt technologie IBM a jsme velmi rádi, že tento projekt bude zpřístupněn i českým firmám,“ doplňuje Miroslav Majoroš, generální ředitel IBM Česká republika a Slovensko.

BuyUSA.com elektronicky spojuje malé a střední americké společnosti s potenciálními dovozci, distributory, zástupci, a odběrateli po celém světě. K dnešnímu dni je na stránkách BuyUSA.com zaregistrováno více než 1,700 amerických společností a 16,406 mezinárodních firem.

Služba BuyUSA.com je českým firmám poskytována zdarma, zatímco americké společnosti musí za registraci zaplatit poplatek ve výši 11,000 Kč (300 USD). Jakmile je česká společnost zaregistrována, BuyUSA.com ji automaticky propojí on-line s americkými firmami, které nabízejí produkty a služby odpovídající konkrétním požadavkům dané společnosti. Americkým společnostem projekt pomáhá navazovat kontakty s novými zákazníky v České republice a po celém světě.

Kromě okamžitého propojování s partnery v USA mohou české firmy registrované na BuyUSA.com pohodlně porovnávat nabídky amerických firem, mají zpřístupněny on-line katalogy a webové stránky, a mohou vyhledávat informace o veletrzích a dalších obchodních akcích v USA. Mohou také využít odborné poradenství poskytované specialisty obchodního oddělení velvyslanectví USA v Praze.

Dostupné a výkonné globální tržiště

Základem projektu BuyUSA.com je použití technologie WebSphere Commerce Suite společnosti IBM, kterou divize IBM Global Services navíc doplnila o služby Business Innovation Services zahrnující IBM Net.Data, IBM WebSphere Application Server, Advanced Edition a IBM DB2 Universal Database. Použitím vysoce výkonného vyhledávače a uzpůsobeného katalogu, které byly původně vyvinuty pro globální elektronické tržiště Tradealert, bylo dosaženo ještě vyšší funkčnosti BuyUSA.com.

IBM Global Services se použitím IBM Network Dispatcheru podařilo vytvořit spolehlivé a dostupné řešení, které poskytuje dostatečnou serverovou kapacitu a vyvážený výkon zabezpečující poskytování rychlých transakcí pro stovky až tisíce potenciálních kupujících po celém světě. Jednotlivé složky WebSphere Commerce Suite pracují na dvou serverech IBM RS/6000. Databáze IBM DB2 Universal Database, Enterprise Extended Edition, je umístěna ve dvou dalších serverech RS/6000, přičemž jeden z nich má záložní funkci. Pro zvýšení výkonu je IBM připravena zvýšit počet procesorů v každém serveru ze dvou na čtyři a případně podle potřeby přidat další racky serverů. Celé řešení je umístěno v sídle divize IBM Managed e-business Services na IBM Universal Server Farm v Raleigh, v Severní Carolině.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!