Reklama

Brazilská fotbalová hvězda Ronaldo bude propagovat značku Siemens

Společnost Siemens získala na období dvou let práva na brazilského fotbalového útočníka Ronalda, a rozšířila tak sponzorské aktivity spojené s klubem Real Madrid.

Fotbalová hvězda bude společnost propagovat v televizních spotech a při PR a reklamních aktivitách až do konce fotbalové sezony 2006.

Siemens v nejbližší době představí mobilní telefon s názvem Ronaldo, který se bude prodávat na brazilském trhu. V rodišti fotbalové hvězdy je Siemens jasnou jedničkou na trhu mobilních telefonů a provozuje tam jeden ze svých tří výrobních závodů. Ronaldo již značku Siemens propaguje v mezinárodní kampani „Hraj, zvítěz a REALizuj svůj sen“. V televizních spotech, inzerátech a reklamě na internetu zve k účasti v soutěži o mobilní telefony Siemens.

Společnost Siemens je hlavním sponzorem fotbalového klubu Real Madrid od července 2002 a od ledna letošního roku partnerství rozšířila o sponzoring mužského basketbalového týmu Realu Madrid. Siemens podporuje i technickou realizaci digitálního televizního kanálu Realmadrid TV, jehož celosvětové vysílání by podle klubu mělo být zahájeno v nejbližší době.

Real Madrid a Siemens budou v budoucnu dále úzce spolupracovat také na investičních projektech. Siemens je přednostním partnerem klubu např. při instalaci bezpečnostních a přístupových systémů či systémů průmyslových kamer na stadionech a v budovách.

– red –

Čtěte také