Reklama

Společnost Shell získala od Ferrari cenu President’s Prize

Společnost Shell získala od svého dlouholetého partnera Ferrari prestižní cenu President’s Prize pro rok 2010, a to za „trvalé a úspěšné technické partnerství“. Z celkového počtu 250 partnerů a dodavatelů Ferrari byl Shell oceněn jako nejlepší.

Tato vysoce prestižní cena je udělována nejlepším technickým partnerům Ferrari v oblasti závodů formule 1 i silničních vozidel a mezi kritéria pro její získání patří technická kvalita, výsledky, kvalita partnerské organizace a úroveň spolupráce. Od roku 2007 získala společnost Shell tuto cenu již podruhé.

Prezident společnosti Ferrari, Luca di Montezemolo, slavnostně předal cenu zástupcům společnosti Shell na tradičním ceremoniálu v Maranellu, domovském městě Ferrari. Slavnostního předávání, které vyzdvihlo technickou úroveň společnosti Shell, se účastnili mj. Andrew Foulds, viceprezident divize technických maziv společnosti Shell Global Solutions, a Bruno Motta, předseda představenstva společnosti Shell Brands International.

Ferrari President’s Prize je však pouze jednou ze čtyř cen, které byly na slavnostním předávání uděleny. Vítězové byli vybráni z celkového počtu 250 partnerů a dodavatelů na základě hloubkového hodnocení, jehož se účastní všechny divize společnosti Ferrari.

John Bullock, výkonný viceprezident maloobchodní divize, se za Shell účastnil akce pro nejlepší partnery Ferrari, jež udělování cen předcházela, a k úspěchu Shellu řekl: „Ocenění President’s Prize je dokladem trvalého úspěchu našeho dlouhodobého, již více než šedesátiletého technického partnerství. Společnost Shell klade neustálý důraz na inovaci, což má jediný důvod – vyvíjet technologie, které můžeme následně použít v produktech pro běžný silniční provoz, jako jsou například paliva Shell V-Power a motorové oleje Shell Helix.“

-red-

Čtěte také