Průmysl

Společnost Mood Media vstoupila do POPAI CE

Novým členem POPAI CE se stala společnost Mood Media Group CZ, s.r.o., která je významným poskytovatelem řešení v oblasti smyslového marketingu. Tato firma je součástí mezinárodní skupiny Mood Media® Group, která působí v Severní Americe, Evropě, Asii a Austrálii.

Divize smyslového marketingu společnosti Mood Media poskytuje profesionální in-store řešení pro hudbu, video a vůně pro široké spektrum segmentů včetně specializovaných obchodů, obchodních domů, supermarketů, finančních institucí a fitness klubů, ale také hotelů nebo restaurací.
Obchodní divize specializovaná na prodej v obchodních řetězcích je největší producent a distributor specializovaných hudebních CD prodávaných za využití interaktivních stojanů.

Společnost Mood Media, jejímž posláním je dosáhnout revolučních změn ve smyslovém marketingu prostřednictvím kreativity a nejmodernějších technologií, posílí sekci digitální a multimediální komunikace POPAI CE.

POPAI CE sdružuje subjekty, kterých se dotýká oblast in-store komunikace, tzn. s výrobce POP materiálů, dodavatele moderních in-store technologií, agentury, maloobchodníky, zadavatele reklamy, odborná média, vzdělávací instituce apod. Jedním z hlavních poslání POPAI CE je vytvářet komunikační platformu, na které se setkávají zástupci všech těchto subjektů.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!