Reklama

Moët & Chandon vytvořil speciální balení s motivy maleb Alfonse Muchy

Šampaňský dům Moët & Chandon se rozhodl u příležitosti uvedení výstavy iMUCHA v Obecním domě představit speciální balení svých ikonických lahví Moët Impérial. Šampaňské v exkluzivním balení s motivy od Alfonse Muchy bude možné zakoupit výhradně v Obecním domě v butiku u výstavy.

Po sedmi letech se do pražského Obecního domu vrací slavná sbírka díla velikána české secese Alfonse Muchy, kterou v minulosti zkompletoval světový tenista číslo 1 Ivan Lendl. Vystavení sbírky v roce 2013 přilákalo na 180.000 návštěvníků a expozice si tak právem vysloužila titul Nejnavštěvovanější výstava výtvarného umění v historii ČR.

Obrovského úspěchu se dočkala i v zahraničí. Celkem po celém světě zhlédlo sbírku již více než půl milionu lidí.o pražského Obecního domu, se vrací slavná sbírka plakátů Alfonse Muchy. Tentokrát však návštěvníci výstavy iMUCHA mohou ve světové premiéře obdivovat slavná díla v pohybu. Tento unikátní kulturní zážitek si mohou hosté zpříjemnit zakoupením výhodného „kombo“ balíčku, který kromě vstupenky na výstavu zahrnuje také skleničku luxusního šampaňského Moët & Chandon. Opravdoví milovníci umění a bublinek mají navíc v butiku u výstavy unikátní příležitost zakoupit ikonické šampaňské Moët & Chandon ve speciálních dárkových krabičkách z dílny studia HMS Design, které zdobí překrásné motivy maleb Alfonse Muchy.

 

Vzhledem ke změnám, kterými sbírka prošla od doby, kdy ji do svého vlastnictví získal Nadační fond Richarda Fuxy, půjde opět o nezapomenutelný zážitek. Již samotný název výstavy iMUCHA prozrazuje, v čem je tentokrát unikátní. Návštěvníci budou moci ve světové premiéře například obdivovat slavné plakáty v digitalizované podobě.

„Kromě rozšíření sbírky o zhruba sedm desítek originálních artefaktů jsme při koncipování výstavy použili i nejmodernější technologie, díky kterým motivy více než sto let starého díla Alfonse Muchy doslova ožívají. Je toho však mnohem více, co návštěvníky ohromí, například k nim promluví sám Alfons Mucha,“ nastiňuje Richard Fuxa, předseda správní rady nadačního fondu nesoucího jeho jméno.

Výstava, která bude zahájena 21. srpna, je jednou ze tří částí projektu iMUCHA, který kromě jedinečné výstavy nabízí také velkolepou uměleckou projekci a show.

Čtěte také